Tablice magnetyczne na wymiar, dowolny kolor RAL

Tablice szklane magnetyczne

Nasze szklane magnetyczne tablice wykonane ze szkła Essex Security Glass (ESG) z pewnością stworzą stylowy wygląd w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

Rys. Przykładowe tablice szklane w kolorze popielatym i żółtym

Tablica szklana ma podwójną funkcję, dzięki czemu można ją stosować zarówno jako tablice do pisania, jak również jako magnetyczną tablicę. Powierzchnia może być zapisana za pomocą suchego markera do wymazywania, a notatki przypiąć za pomocą magnesów neodymowych. Szklana powierzchnia jest klasyczna i nowoczesna. Może być używany zarówno w biurze jako modna alternatywa dla konwencjonalnych tablic magnetycznych dostępnych na rynku, lub po prostu jako tablica ogłoszeń lub organizer ścienny do domu. Wysokiej jakości, wielofunkcyjna szklana powierzchnia jest bardzo łatwa do napisania i można ją łatwo wyczyścić za pomocą zwykłej szmatki.

Tablice ze szkła nie zostawiają smug przy zmazywaniu i nie pylą, doskonale nadają się więc do każdego biura, restauracji, holu czy innego nowatorskiego wnętrza.

Rys. Przykładowa paleta barw RAL

Możliwość szybkiej i łatwej instalacji, tablica zawiera śruby montażowe i kołki ścienne. Normalne magnesy codziennego użytku nie przyklejają się do płyt i powinny być używane wyłącznie z magnesami SuperDym lub neodymowymi. Magnesy można kupić w serwisie Allegro lub w lokalnym sklepie stacjonarnym.

Zamów wytrzymałe tablice szklana na wymiar.

Doskonały produkty do biura i domu. Wykonana jest z atrakcyjnego bezramowego szkła hartowanego, zgodnego z polskimi normami bezpieczeństwa. Szkło hartowane prawie nigdy nie powoduje obrażeń. Warstwa laminatu zapewnia dodatkową ochronę i utrzymuje kawałki razem w przypadku pęknięcia.

Tablica szklana

Cechy naszych produktów

  • z wytrzymałego szkła hartowanego grubości 4 mm
  • wykazują własności magnetyczne
  • wykonane na dowolny wymiar również o nieregularnych kształtach
  • bogata gama kolorów z palety RAL
  • kompletny zestaw do samodzielnego montażu

Akcesoria

Przykładowe magnesy do tablic szklanych:

magnes neodymowy

Tablicę można przykleić bezpośrednio do ściany, powiesić na doklejonych z tyłu zawieszkach lub przykręcić do ściany na rotulach z dystansami lub bez.

przykład montażu tablicy
okucia do tablic szklanych
zawieszki do tablic

Więcej akcesorii na stronie www.tablice.szklane.net/akcesoria/

Szybka wycena

W celu uzyskania wstępnej wyceny prosimy o przygotowanie następujących informacji:

  • rodzaj tablicy (przeźroczysta, w kolorze, magnetyczna)
  •  orientacyjne wymiary poszczególnych elementów szklanych
  • miejsce montażu (Wrocław czy poza miastem) lub wysyłka
Kontakt telefoniczny +48 501 40 91 50

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy